Nyári táboraink

1.) MókaLand nyári élménytábor Budapesten

Szeretettel várjuk MókaLand nyári táborunkba azokat az alsó tagozatos gyermekeket, akik MÓKÁval és sok KALANDdal szeretnék megfűszerezni a szünidejüket!

Amire számíthattok:

- Lovaglás a Kelenvölgyi Lovardában

- Kincskeresés (Erdei kirándulás nyomolvasással, kalandjátékokkal és persze sok-sok kinccsel.)

Dalnokok Ligája (Zenélés, táncolás minden nap. Szülőknek szóló bemutató műsor szervezése a táborzáró bulira.)

Művészképző (Kreatív kézműveskedések az újrahasznosítás jegyében, minden nap.)

Zsenitanoda (Napi egy óra játékos, komplex képességfejlesztés.)

Kirándulás

- Táborzáró dizsi (előkészületek, játékos vetélkedő, személyiségfejlesztő játékok, bemutató tánc- és zeneműsor, az elkészült művek kiállítása, ajándékosztás).

www.facebook.com/events/314577192005004/

2.) Ottalvós kreatív Álom-Tábor Gyermelyen

KÖZÖSSÉG FORMÁLÓ, KREATIVITÁST KIBONTAKOZTATÓ, JÁTÉKOS TÁBORba várjuk sok szeretettel azokat az általános iskolás gyerekeket, akik egy élménydús nyarat szeretnének átélni Gyermelyen!

Ha szereted a

- zenét

- a táncot

- a kézműveskedést

- különböző építmények és szerkezetek megépítését

- sátorozást

- a kirándulást

- a napsütésben hanyatt fekvést

- a felszabdult nevetést,

akkor KÖZTÜNK VAN A HELYED!

Amire számíthattok:

- Egész héten át tartó küldetés: űrhajó/hajó/repülő építése egy központi helyen, hogy minden járó-kelő megcsodálhassa a művünket.

- Népzenés táncház, zenés-ritmikai játékok, ahol lehetőség van az ütős, vonós hangszerek kipróbálásra, zenei kúltúrával való játékos ismerkedés)

- Festős, mesélős, rajzolós délutánok, kötetlenül nagy füves, virágos domboldalon hasalva :-)

- Kézműves foglalkozások az újrahasznosítás jegyében

(papírmaséból maszkok készítése, pat palackból: malacpersely, almás kia doboz, repülő, hajó stb.., nemezelés: kis labda, textilből: bábok, batyuk, könyvjelzők készítése stb.)

- Dráma játékok, ahol a kézműves foglalkozásokon készített dolgokkal játszunk: a papírmaséból készült álarcok azzá változtatnak minket, amikké csak akarunk!

- Folyamatos képességfejlesztés, szinte észrevétlenül, játékok közé bújtatva

- Táborzáró buli: tűzrakás, zenélés, éneklés, táncolás, dumcsizás

Helyszín:

2821 Gyermely, Akácfa utca 2.

(Igény szerint a gyermekek utaztatását megoldjuk.)

Időpont:

2013. július 15-19

vagy

2013. július 22-26

A táborok minimum 5 -5 fő jelentkezése esetén indulnak el!

Ide kattintva bővebb információkhoz juthat!

Ebben a szekcióban nem található cikk.