Tanulástechnikai tréning

Késő estébe nyúló tanulás a gyerekkel? Rengeteg gyakorlás után is 2-est kap a suliban?

Lehet, hogy csak azért, mert rossz tanulási technikákkal próbálja elsajátítani az ismereteket.

Tanulástechnikai tréningünk során egyénenként térképezzük fel a gyerekek tanulási stílusát, így a hozzájuk passzoló leghatékonyabb módszereket fogják megismerni. A találkozóinkon fény derül arra, hogy a rossz tanulási beidegződéseket milyen technikákkal érdemes felülírni.

A gyerekek a tréning végére szinte észrevétlenül készülnek fel arra, hogy az elsajátított ismereteikből gond nélkül készítsenek egy kiselőadást, melyet szüleiknek adhatnak elő.

A tréning tartalma:

Igyekeztünk a mai gyerekek igényeihez és motivációs eszközeihez igazítani a tartalmat, így rengeteg olyan applikációt, web site-ot ismertetünk meg velük, amik megsegítik és meggyorsítják a tanulási folyamatokat.

A tréning tartalmáról lefűzött jegyzetet kapnak, melyben minden fontos információ benne van.

A tréning témakörei:

helyes tanulási technikák kialakítása

hatékony időbeosztás

lényegkiemelés, jegyzetelés, vázlatírás,

memoriterek, versek, évszámok tanulása

idegen nyelv tanulásának módszerei

kiselőadások összeállítása

A tréning felépítése:

Alkalmanként 90-105 perc, ahol az első 45 perc interaktív elméleti előadás, a második 45-60 perc pedig a tanultak gyakorlati alkalmazása.

A tréning résztvevői:

felső tagozatos diákok, igény szerint középiskolás tanulók

Tréninget vezeti:

Medve-Bederna Tímea - gyógypedagógus, logopédus

Tréning időpontja:

Aktuális időpontokról érdeklődjön elérhetőségeink bármelyikén!

Csoportos, páros, és egyéni formában is elvégezhető.

1-1 alkalomra is be lehet csatlakozni.

A csoportok között átjárhatóság van.

Tréning ára:

Egyéni:

50.000.-/fő/teljes tréning (5x90-105perc)

vagy

12000.-/fő/alkalom (90-105 perc)

(Ennek időpontja teljesen egyénre szabott).

Páros:

35000.-/fő/teljes tréning ((5x90-105perc)

vagy

8000.-/fő/alkalom (90-105 perc)

Csoportos (3-5fő):

25000.-/fő/teljes tréning (4x90-105 perc és 1x 120perc)

VAGY

6000.-/fő/alkalom (90-105 perc)